VIP Transfer

Özel VIP araçlarımız, uzman sürücü ve karşılama ekibimiz ile siz değerli yolcularımıza profesyonel hizmet vermektedir.
Siz değerli yolcularımız bu hizmetten tüm havalimanları ve şehirlerde yararlanabilirsiniz.

Havalimanı Transferi

Türkiye’deki tüm havalimanlarında profesyonel ekibimiz ile siz değerli yolcularımıza en konforlu transfer hizmetini sağlamaktayız.

Geniş araç filomuz ve ekibimiz ile gerek siz gerekse misafirlerinizin güvenli ve konforlu bir şekilde transferlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Yurt Dışı Transferleri

Vita Seyahat olarak yolcularımızın yurt dışındaki seyahatlerinde de hizmet vermekteyiz. Dünyadaki tüm havalimanlarında otelinize veya gideceğiniz yere güvenilir geniş tedarikçi partnerlerimiz ile transferlerinizi ve karşılamalarınızı gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz hizmetler için en uygun fiyat politikasını uygulayarak sektörde fark yaratıyoruz. 

Güvenli Turizm Sertifikası

Değerli Misafirlerimiz,

Kalite ve güvenirlikten ödün vermeyen hizmet anlayışımızla Vita Seyahat ailesi olarak içinde bulunduğumuz pandemi döneminde siz kıymetli misafirlerimiz için tüm imkanlarımızla çalışmaya devam ediyoruz.

Tüm dünyada yaşanan belirsizlik, siz değerli misafirlerimize hizmet vermemize engel olmadığı gibi bu süreçte de yapmış olduğumuz kalite ve hijyen yeniliklerinde öncü olmuştur. Vita Seyahat olarak bu olağanüstü dönemde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin aldığı kararları takip ederek, siz değerli misafirlerimize hem çözüm hem de bu dönem ile ilgili yapılan yenilikleri ilkler olarak sunmak için yoğun çaba sarf etmekteyiz.

Bu dönemde T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TGA (Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı) ortak projesi olan “Güvenli Turizm Sertifikasyon” programına İzmir’de dahil olup “Güvenli Tur ve Transfer Araçları Sertifikası” alan ilk ve bugünün tarihiyla (04.07.2020)  tek seyahat acentesi olmanın da gururunu yaşamaktayız.

Araçlarımız ve ofisimiz dünyaca ünlü Bureau Veritas denetleme firması ile anlaşmış olup, tüm hijyen ve güvenlik denetimlerinden başarıyla geçmiştir. Bu mutlu haberi ve sertifikamızı da ekte sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Zor günleri geride bırakmamıza az kaldı. Tatillerinizi, iş seyahat programlarınızı yeniden planlamak için tüm ekip olarak heyecanla sizleri bekliyoruz.

Sağlıklı günler dileriz.

Play Video